fbpx
Close

Služby

Investice

Investovat je dnes jednodušší, než se mnoha lidem zdá. Investovat můžeme jednorázově nebo pravidelnými vklady. Zcela zásadní pro výběr investice, je její účel (cíl) a časový horizont.

Chcete zhodnotit volné peníze? Pomůžu Vám s výběrem té správné investice, ať už bude trvat tři nebo patnáct let. Mým cílem v oblasti investic je poskytnout maximum kvalifikovaných informací a odpovědí na Vaše otázky, abyste se dokázali rozhodnout pro takovou formu investice, která vám bude vyhovovat nejlépe.

Správně zvolená investice nám udělá radost nejen splněním našich cílů, ale také ochrání naše peníze před nepříznivým vlivem inflace.

Hypotéky

V dnešní době již nepatří úvahy o vlastním bydlení do říše snů. Pomůžu vám s nalezením vhodného způsobu jeho financování. Pečlivost je na místě neboť hypotéka na byt či dům patří obvykle k největším finančním závazkům v životě člověka.

V oblasti bydlení přináším klientům 3 zásadní hodnoty:
• úsporu času
• úsporu peněz
• zbavení starostí s vyřizováním

Jak to dokáži? Díky spolupráci s jedničkou na trhu v oblasti úvěrování bydlení a zastupováním všem bank v ČR, dohodnu zpravidla pro klienta lepší podmínky, než kdyby sám jednal na přímo. Za své klienty vyjednám potřebné podmínky u konkrétní finanční instituce, aniž by klient musel vynaložit jakoukoli energii a společně s ním zkompletuji úvěrovou složku pro hladký průběh schválení úvěru.

Bojíte si vzít úvěr? Myslíte, že na vlastní bydlení nedosáhnete?
Poradím, jak bezpečně financovat své bydlení, aby vás splácení nedostávalo do problémů. Poradím, jakou finanční instituci vybrat, abyste na hypotéku dosáhli, neboť každá banka má svá jiná kritéria pro posuzování bonity klienta.

Pojištění

Pomohu Vám se zorientovat v oblasti pojištění, zkontroluji vaše stávající smlouvy jak z hlediska správného nastavení, tak ceny. Vysvětlím vám, které pojištění se na co vztahuje, jak je vhodně zvolit a kombinovat, případně jaké nesjednávat vůbec. Poskytnu asistenci a pomoc při řešení pojistných událostí.